Weekendoverzicht: dit zijn alle uitslagen van 7 en 8 oktober

Lees hieronder het complete overzicht van afgelopen weekend, met onder meer de eerste punten voor Holten (foto), de zesde zege op rij voor Wijhe en een nipte overwinning van HHZD op ABS.

Wedstrijden 7 en 8 oktober 2023

Eredivisie
Kwiek – Groot Venlo 23-32 (11-20). Doelpunten Kwiek:
Elisa Marsman 4, Lotte Stam 3, Floor Liefers 2, Lizz Olde Bolhaar 2, Paris Scholten 2, Astrid Uitslag 2, Marit Winkels 2, Lisa Bosch, Kaylee Damman, Isah Legebeke, Maron Schepers, Floor Tutert, Nel Veldhuis.

Eerste divisie
ZVBB’21 – Wijhe’92 21-27 (11-14). Doelpunten Wijhe’92:
Aniek te Braak 10, Kim Boerdam 7, Jara Huis in ’t Veld 4, Sanne Huis in ’t Veld 3, Eline Migo 2, Britt Koerhuis.
Kwiek 2 – ZAP 24-23. Doelpunten Kwiek 2: Lieke Velthausz 5, Farah ten Bärge 5, Meike Damhuis 4, Isah Legebeke 4, Milou Strijdveen 3, Lobke Hagen, Fleur Spoolder, Lotte Stam.

Tweede divisie A
DSVD 2 – Broekland 24-29 (12-14). wedstrijdverslag Doelpunten Broekland: Yara Tuïnk 12, Lynet Beltman 4, Maud Wessels 4, Merel Hekman 3, Lianne Holterman 2, Rowy Tuïnk 2, Lois Folkert, Carlien Tibben.
KSV – Dalfsen 28-26 (13-16). Doelpunten Dalfsen: Lissa van Dam 14, Femke Beumer 4, Julia Booijink 3, Finn Teters 3, Daniëlle Wendt 2.

Hoofdklasse A
Unitas – SDOL 32-25 (17-11). Doelpunten SDOL: Inge Lugtenberg 8, Nicole Bons 5, Anne Alferink 4, Dominique Hemmink 3, Sharon Spoolder 3, Isa ten Broeke 2.
Nieuw Heeten – Zwolle 29-24 (11-9). Doelpunten Nieuw Heeten: Rachel Kruiswijk 8, Linsey Hazelhekke 7, Else Lamers 5, Marlee Kattenbeld 4, Lian Meijerink 4, Laura Schoneveld.
Heeten – Overwetering 23-24 (14-14). wedstrijdverslag Doelpunten Heeten: Emma Schoorlemmer 7, Lisa Maatman 6, Eva Rodijk 4, Lisa Nijland 3, Amèl Blom 2, Kayra Rodijk. Doelpunten Overwetering: Moniek Bos 5, Fenna Nijland 5, Iris ten Broeke 3, Romée Groot Koerkamp 3, Rianne Kappert 3, Noa Groothaar 2, Lieke Tukker 2, Rowy Slijkhuis.
DOS – LHC: 17-14 (8-7). Doelpunten LHC: Jolin van den Berg 4, Kim IJsseldijk 2, Noor Wessels 2, Lisa Grolleman, Marion Hendriks, Romée Kamphuis, Paula Kogelman, Luna Marsman, Jill Neppelenbroek.

Hoofdklasse B
Avanti Wilskracht – Voorwaarts 19-23 (12-12).
wedstrijdverslag Doelpunten Voorwaarts: Aniek Koers 4, Bo Linthorst 4, Lisa Zwienenbarg 4, Patricia Brincker 3, Chantal Deijk 3, Nikki Teunissen 3, Lara Baltes, Esmée Poll.
Langeveen – Lettele 22-20 (13-13). wedstrijdverslag Doelpunten Lettele: Marjolein Westerbeek 4, Amber Zandbelt 4, Eline te Boekhorst 3, Kim Oosterhuis 3, Anouk Schiphorst – van Rossum 3, Lenneke Groot Koerkamp 2, Suus te Riele.

Eerste klasse Oost – dames
Haarle – Kwiek 3 17-27 (10-15).
wedstrijdverslag
Holten – CVO 20-17 (8-9).
wedstrijdverslag Doelpunten Holten: Karlijn 7, Ilse Klaasses 6, Rikke Drenth 2, Lieke Ebrecht 2, Anne Rechterschot 2, Aniek Wissink 1.
Artemis’15 – Wijhe’92 2 20-20.
ABS – HHZD 17-18.

Eerste klasse Oost – heren
Heeten – UDI1896/DFS 2 22-34.

Tweede klasse Oost
Wesepe – Broekland 2 35-18 (17-9). Doelpunten Wesepe: Marleen Spikker 8, Dorien Wolterink 7, Daniëlle Krijt 6, Silke Kok 4, Aniek Middeldorp 4, Noëlle de Bone 3, Lian Aarnink, Jolien Koerhuis, Aniek Nieuwenhuis.
Schalkhaar – Klarenbeek 24-23.
Duiven 2 – Zwolle 2 19-27.
Achilles – LHC 2 20-19.

Deel dit bericht
Previous Article
Next Article

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deel deze pagina