Voorwaarts zonder Wiegman maar wel met Nimani hoofdklasse in

Vanwege een uitloop van speelsters trok Voorwaarts zich vorig seizoen noodgedwongen terug uit de eerste divisie. Het NHV wees de Twellose ploeg een plekje toe in de hoofdklasse B, waar het onder meer Lettele tegenkomt. Zaterdag speelt Voorwaarts, onder leiding van Emin Nimani, de eerste wedstrijd van dit seizoen.

Door het besluit van de club besloten trainers Rob Wiegman en Emin Nimani vorig jaar te stoppen in Twello, maar die laatste is daar op terug gekomen. Nimani (63) traint en coacht dit seizoen daarom in zijn eentje de ploeg. Wiegman heeft het spelen weer opgepakt en staat als speler binnen de lijnen bij Achilles in Apeldoorn.

Voorwaarts start komende zondag met een thuiswedstrijd en een compleet andere selectie in de hoofdklasse. Tegenstander is het Twentse Langeveen. Onder meer Lisa Oosterwijk (naar Duiven) en Daimy van Dommelen (naar Wijhe’92) zijn vertrokken bij Voorwaarts.

Foto: Rob Wiegman (links) en Emin Nimani | fotograaf Ronald Hissink

Deel dit bericht
Previous Article
Next Article

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deel deze pagina