Scheidsrechter Leo Hendriks fluit al vijftig jaar: ‘Hij staat altijd klaar’
Na de ruime overwinning van Kwiek op PSV afgelopen zaterdag werd Leo Hendriks in het zonnetje gezet voor het Raalter publiek. De clubman ontving een onderscheiding van het NHV voor zijn 50-jarig jubileum als bondsscheidsrechter.
“Een echte Kwiek-legende”, aldus Sonja Kluin-Reimert, die namens de Raalter vereniging lovende woorden over de trouwe scheidsrechter sprak. “Leo staat altijd klaar: vanaf zijn jeugd bij Kwiek, tot aan het fluiten in de eredivisie. Ook al woont hij al jaren in Gelderland, hij bleef altijd voor Kwiek fluiten.”
Kluin-Reimert had uitgerekend dat hij in al die jaren ruim duizend wedstrijd moet hebben gefloten. “En hij heeft daardoor duizenden spelers laten handballen. Altijd met respect voor het spel. Leo, bedankt en gefeliciteerd met deze mooie mijlpaal. Op naar nog veel mooie wedstrijden.”


Hallo Leo!
Ook ik hoop dat je nog heel veel wedstrijden met plezier mag fluiten zolang jij dat wil.
Ik ken jou al vanaf mijn jeugd,ook ik was lid van kwiek.
Heel hartelijk gefeliciteerd met deze mijlpaal!
En een hartelijke groet van: