Nieuw Heeten moet op zoek naar nieuwe trainer, maar pakt wel derde zege van het seizoen

Na Helma Meijerman heeft ook Louis Degen al vroeg in het seizoen zijn vertrek aangekondigd. De coach is bezig aan zijn zesde seizoen bij de handbalsters van Nieuw Heeten en plakt daar dus geen extra jaar meer aan vast. “Het is goed voor de club en voor mij om een nieuwe uitdaging aan te gaan”, verklaart de coach zijn vertrek.

Onder Degens leiding boekte Nieuw Heeten gisteravond alweer de derde zege van het seizoen en staat daardoor op een gedeelde tweede plaats in de hoofdklasse A. Tegen SVBO keek Nieuw Heeten bij rust nog tegen een achterstand aan (10-11), maar liep in de tweede helft weg bij de de Drentse tegenstander. SVBO scoorde nog maar acht keer, Nieuw Heeten deed dat vijftien keer. Vooral Linsey Hazelhekke (foto) en Merlin Pol hadden met elk zes doelpunten het vizier op scherp staan.

Nieuw Heeten – SVBO 25-19 (10-11). Doelpunten Nieuw Heeten: Linsey Hazelhekke 6, Merlin Pol 6, Marlee Kattenbeld 5, Jorien Meijerink 3, Else Lamers 2, Lian Meijerink 2, Laura Schoneveld.

Foto: Nieuw Heeten, met Linsey Hazelhekke aan de bal, vorig seizoen tegen Heeten | fotograaf Gerard Vrakking

Deel dit bericht
Previous Article
Next Article

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deel deze pagina