Heeten/Schalkhaar/DSC krijgt met krappe selectie hoogvlieger Achilles 3 op de knieën

De heren van Heeten/Schalkhaar/DSC hebben in de laatste competitiewedstrijd van het jaar goede zaken gedaan. Op bezoek in Apeldoorn versloeg de ploeg van trainster Carla Rouwenhorst Achilles 3, de nummer drie van de ranglijst. Na een spannende wedstrijd trokken de bezoekers met 26-28 aan het langste eind.

Met slechts één wissel trad de formatie van Carla Rouwenhorst zondagmiddag aan in Apeldoorn. Ondanks de krappe bezetting startten de bezoekers voortvarend en namen al snel een 1-5 voorsprong. Achilles had even nodig om op gang te komen, maar wist halverwege de eerste helft terug te komen tot 5-6.

Zonder wissels verder

Cirkelspeler Erik Giesen speelde een sterke eerste helft, maar kon vanwege een blessure niet meer verder. Trainer Carla Rouwenhorst: “Een aderlating voor ons en we moesten dus zonder wissels verder. De strafworpen werden allemaal benut door Erik, na zijn uitvallen nam Khalil deze taak goed over.”

Na een belangrijke redding van keeper Erik Muller en een benutte penalty van Khalil Essa stond er na dertig minuten een 15-17 ruststand op het scorebord.

Vermoeidheid slaat toe

Na rust wisten de bezoekers de voorsprong verder uit te bouwen naar 16-22. Lange tijd bleef het verschil vier à vijf doelpunten. Een kwartier voor tijd begon de vermoeidheid, door het ontbreken van wissels, zichtbaar toe te slaan. Door slordigheden en foute passes kwam de thuisploeg terug in de wedstrijd: 24-26. Keeper Erik Muller onderscheidde zich in deze fase met belangrijke reddingen.

Tweemaal Mart Hofman

Vlak voor tijd kreeg Heeten/Schalkhaar/DSC-speler Essa een tweeminutenstraf en via de daaropvolgende strafworp kwam Achilles langszij: 26-26.

In een spannende slotfase wist Heeten/Schalkhaar/DSC, ondanks het ondertal, het hoofd koel te houden. Mart Hofman nam de laatste twee doelpunten voor zijn rekening en zette daarmee de eindstand op 26-28.

“De euforie was groot na de twee verlossende doelpunten. Het werd een fysieke wedstrijd, maar we hielden knap het hoofd boven water”, aldus Rouwenhorst.

Eerste klasse Oost, heren
Achilles 3 – Heeten/Schalkhaar/DSC 26-28 (15-17).

Deel dit bericht
Previous Article
Next Article

One Reply to “Heeten/Schalkhaar/DSC krijgt met krappe selectie hoogvlieger Achilles 3 op de knieën”

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deel deze pagina