Uitzonderlijk: drie Kwiek-teams bij de laatste zestien in het bekertoernooi

Of het uniek is, is onduidelijk, maar bijzonder is het zeker wel. Bij de laatste zestien ploegen in het bekertoernooi zitten maar liefst drie teams van dezelfde vereniging. Zowel Kwiek 1, Kwiek 2 als Kwiek 3 maakt deze week kans op een plek in de kwartfinales.

Van die drie ploegen lijkt Kwiek 1 de meeste kans te hebben om de achtste finales te overleven. Woensdagavond staat de selectie van Peter Portengen, die boven in de Super Handball League meedraait, in Heerhugowaard tegenover KSV, de nummer twee van de tweede divisie A.

Kwiek 3 staat een zware, maar mooie uitdaging te wachten. In Tijenraan komt woensdagavond eredivisionist Volendam op bezoek.

Ook Kwiek 2 mag in eigen huis aan de bak tegen een ploeg van het hoogste niveau. Dinsdag is E&O, de nummer twaalf van de Super Handball League, de tegenstander.

Bekertoernooi 1/8 finales

Dinsdag 13 januari 2026
20.00 uur: Kwiek 2 – E&O

Woensdag 14 januari 2026
20.30 uur: Kwiek 3 – Volendam
20.30 uur: KSV – Kwiek 1

Foto: vorig jaar stonden Kwiek 2 en Kwiek 3 (foto: Nicole Kruitbosch-Schrijver) in de finale van het regionale bekertoernooi tegenover elkaar, Kwiek 3 werd de verrassende winnaar | fotograaf Johan Wolff

Deel dit bericht
Previous Article
Next Article

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deel deze pagina