Topspeelsters Snelder, Smeets en Knippenborg sluiten seizoen handbalschool af
De laatste activiteit van het seizoen bij Handbalschool Salland was dit jaar alles behalve gewoon.
Na een seizoen vol met leuke, unieke activiteiten en trainingen was het tijd om ook uniek af te sluiten waar ook nog het nodige geleerd werd. Er waren drie bijzondere gasten aanwezig: oud-internationals Danick Snelder (foto), Martine Smeets en Lynn Knippenborg.
Grote voorbeelden
Voor veel jonge handbalsters waren zij grote voorbeelden en nu stonden ze ineens samen op het veld. De E-, D- en C-groep speelden een wedstrijd en alle groepen hadden een energieke training onder leiding van de drie ex-topspeelsters. Met hun ervaring en passie wisten ze de groep direct te inspireren.
Er werd hard gewerkt, maar er was ook veel ruimte voor plezier. Tips, aanwijzingen en bemoedigende woorden volgden elkaar in rap tempo op, en elke speelster probeerde het beste uit zichzelf te halen.
Foto’s en handtekeningen
Na de training was het tijd voor foto’s en handtekeningen. Ouders, familieleden en andere belangstellenden hadden hun weg naar de sporthal gevonden. Op de tribunes en in de zaal was de sfeer goed.
Het was een leerzame dag vol sportiviteit, plezier en inspiratie, precies waar Handbalschool Salland voor staat. Iedereen heeft zichtbaar genoten van deze mooie afsluiting.
Meer foto’s vind je op de Facebook-pagina van fotograaf Johan Wolff:

