Ook lelijke overwinningen tellen: ‘We hebben nog steeds de tweede plek in handen’

In de uitwedstrijd verloor Lettele nog verrassend met 29-25 van Nieuw Heeten. Dat overkwam de ploeg van Gert Wessels in de return niet opnieuw. Nieuw Heeten verweerde zich uitstekend, maar dit keer was het wel Lettele dat als winnaar van het veld stapte: 32-26.

De wedstrijd in de Bathmense Uutvlog kwam traag op gang. Het duurde even voor beide partijen de scoringsmachine aan het draaien hadden. “Nieuw Heeten leek het doel makkelijker te vinden dan wij”, vond Lettele (foto). “Wij moesten de doelpunten vooral op wilskracht bij elkaar sprokkelen. Desondanks stonden we wel voor.”

Carolien Raben, coach van Nieuw Heeten, zag haar ploeg een goede wedstrijd spelen. “De vorige keer ontbraken bij Lettele enkele speelsters, nu moesten wij het zonder Linsey Hazelhekke en Laura Schoneveld doen. Linsey heeft onlangs een nieuwe kruisband in haar knie gekregen en Laura heeft al drie maanden last van haar enkel. Dus we hadden ook niet verwacht dat we zomaar weer zouden winnen.”

Te onrustig

Winst zat er niet in, maar Nieuw Heeten maakte het Lettele zeker niet makkelijk. Raben: “Het was niet zo dat zij een eenvoudige wedstrijd speelden. Ze voelden echt de druk wel. Wij speelde alleen net te onrustig. We hadden meerdere break-outs, maar speelden dan vaak de bal zo in de handen van Lettele. Bovendien ging bij hen elke hele kans erin, terwijl wij regelmatig tegen de keepster gooiden. Dan zien je dat zij, vooral in de afronding, meer routine en ervaring hebben.”

Lettele zelf ervaarde dat anders. “We hebben drie penalty’s gemist en ook nog andere grote kansen. Credits naar de keepster van Nieuw Heeten daarvoor. Desondanks hebben we toch een overtuigende uitslag neergezet. Het voelde als een erg moeizame wedstrijd en een beetje lelijke overwinning. Maar de punten zijn binnen en daarmee behouden we de tweede plek.”

Lettele – Nieuw Heeten 32-26 (15-11). wedstrijdverslag Doelpunten Lettele: Marjolein Westerbeek 8, Bianca Klein Koerkamp 5, Kim Oosterhuis 5, Amber Zandbelt 5, Lenneke Groot Koerkamp 4, Vera te Boekhorst 2, Jet te Riele 2, Amilia Aarnink. Doelpunten Nieuw Heeten: Merlin Pol 8, Rachel Kruiswijk 7, Birthe Kemper 4, Rhona Bieleman 3, Evy Bloemen 2, Yara de Haan, Iris Wuestman.

Deel dit bericht
Previous Article

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deel deze pagina