Johann Peters volgt Morris Kippers op als trainer van Kwiek 2
Handbalvereniging Kwiek heeft binnen de eigen club een opvolger gevonden voor Morris Kippers als trainer en coach van het tweede team.
Johann Peters (foto) gaat aan de slag bij Kwiek 2, dat uitkomt in de Next Handball League. Peters is dit seizoen bij Kwiek begonnen als trainer van de A-jeugd, met wie hij momenteel strijdt in de kampioenspoule van de jeugddivisie.
“Johann gaat zich bezighouden met de doorontwikkeling van de jonge en talentvolle selectie van dames 2”, laat Kwiek weten. “We hebben er alle vertrouwen in dat hij dit opleidingsteam verder kan helpen in hun ontwikkeling richting dames 1.”
Peters volgt Morris Kippers op, die onlangs tot verrassing van de Raalter vereniging aankondigde naar E&O over te stappen, waar hij samen met zijn vader Edwin het eerste damesteam gaat leiden.
Houthuijzen trainer A1
Juup Houthuijzen neemt bij de A1 van Kwiek het stokje van Peters over. De 22-jarige trainer is dit seizoen trainer van Duiven B1 en is daarnaast werkzaam voor de Handbalschool Salland waar hij de C-groep traint. Hij krijgt ondersteuning van Manon van Rijssen, die al eerder de A-jeugd van Kwiek onder haar hoede had.

