
Frustratie in Vaassen waar thuisploeg CVO denkt de gelijkmaker te scoren
Een derby terug van weggeweest. Zaterdagavond nam CVO het in eigen huis op tegen het naar de eerste klasse gepromoveerde Achilles uit Apeldoorn. Een wedstrijd waar in Vaassen nog lang over nagepraat werd.
‘Een korte nacht vol frustratie’ was het afgelopen nacht volgens het wedstrijdverslag van CVO. De Vaassenaren voelden zich bestolen, nadat ze van een 11-14 achterstand bij rust in de tweede helft helemaal terug in de wedstrijd leken te komen, maar toch met 23-24 verloren. “De scheidsrechter had een andere kijk op het spel dan dat wij hadden, wat het voor ons nog moeilijker maakte om terug te komen. Hij strooide gul met twee minuten, op momenten die op z’n zachtst gezegd twijfelachtig waren.”
Drie afgekeurde goals
In de slotfase kreeg CVO meerdere malen de mogelijkheid om op gelijke hoogte te komen met de gasten. Twee scores op rij werden afgekeurd en ook de derde poging telde niet, vanwege een vermeende cirkelfout van Sharon Prins. CVO zag het duidelijk anders. “Vel je eigen oordeel …”
Maar de ploeg van trainer Rudi Boshuizen stak ook deels de hand in eigen boezem. “Het geluk was niet aan onze zijde. Een aantal penalty’s werden gemist werden en de paal werkte ook niet mee tijdens ons spel.”
CVO – Achilles 23-24 (11-14).
Foto: Het gewraakte moment, waarbij CVO denkt via Sharon Prins te scoren, maar het doelpunt wegens cirkelfout wordt afgekeurd