ABS 2 kroont zich tot kampioen in hoogste poule breedtesport
Afgelopen weekend kon het tweede team van ABS kampioen worden in de hoogste poule van de breedtesport door minimaal gelijk te spelen tegen de directe concurrent, het derde team van Wijhe’ 92. Gesteund door veel publiek uit Bathmen werd Wijhe verslagen met 20-25.
Door deze overwinning is de ploeg van trainers Rudi van der Voet en Bennie Hoksbergen, met nog twee speelrondes te gaan, niet meer te achterhalen door de concurrentie.
In de beginfase van de wedstrijd liet de thuisploeg meteen zien dat zij ABS niet zomaar kampioen lieten worden. Beide ploegen begonnen sterk aan de wedstrijd, wat resulteerde in een spannende eerst helft. Na een 4-4 tussenstand zette ABS even aan en liep het uit tot vier doelpunten verschil. Wijhe gaf niet op en knokte zich knap terug tot één doelpunt verschil.
De rust werd bereikt met een voorsprong van 10-12 in het voordeel van ABS.
Zenuwen onder controle
Na rust bleef ABS rustig en hield het de zenuwen goed onder controle. Via 13-16 werd de voorsprong snel verder uitgebouwd. Met vijf doelpunten op rij en een aantal goede reddingen van keepster Caya Jonker liep ABS uit naar 13-21. Bij deze stand wist de Bathmense ploeg dat het niet meer mis kon gaan. En dat ging het ook niet.
De koploper won uiteindelijk overtuigend met 20-25 en toen kon het feest beginnen. De kroon op een uitstekend seizoen, waarin tot nu toe alleen twee keer werd verloren van Wesepe 2.

