2026-10-24: Bentelo – Heeten (hoofdklasse)

Verslag Heeten

Nagenoeg kansloos tegen Bentelo

Afgelopen zaterdag ging dames 1 van Plus Kolkman/Heeten op bezoek bij de mede koploper Bentelo. In sporthal de Pol in Bentelo werd er met hars gespeeld.

Heeten begon nog goed aan deze wedstrijd met twee prima gelopen breaks en kwam nog op minieme voorsprong van 1-2. Na ruim een kwartier kwam Bentelo aan de leiding met 7-6 en stond die in het verdere verloop van de wedstrijd niet meer af.

Het team uit Heeten had vooral aanvallend te veel moeite om de bal in de ploeg te houden en de kansen te benutten. Verdedigend had Heeten onder leiding van de uitmuntende keepster Joy Maatman het beter voor elkaar. De rust brak aan bij de stand 14-12.

Aangezien Heeten door o.a. veel balverlies ook nog slecht begon aan de 2e helft, werd het een kansloze missie om dit duel enigszins spannend te maken. Tien minuten voor tijd keek Heeten tegen onoverbrugbare achterstand aan van 24-15. Yvet Heerink bepaalde de eindstand op 30-20.

Scores Heeten: Yvet Heerink 3, Lisa Maatman 3, Sanne Meijerink 3, Ellen Voorhorst 3, Lotte Gerritsen 2, Isa Reimert 2, Linet Slinkman 2, Julia Hanevelt 1, Veerle Kelder 1.

Komende zaterdag 31 oktober om 20:10 uur spelen we gelukkig weer in onze eigen sporthal. 100% Haarle (nieuw in de hoofdklasse) komt dan op bezoek en we hopen op spannende derby. Tot dan!

Deel dit bericht
Previous Article
Next Article

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deel deze pagina