2026-04-12: LHC – Hurry-Up (hoofdklasse)

Verslag LHC

LHC DS1 sluit de competitie af met winst op de kampioen!

De laatste competitiewedstrijd voor Auto van Ewijk LHC staat voor de deur, en dit keer niet zomaar één, maar één tegen de kampioen van onze competitie; Hurry-Up dames 1. Met een volle tribune en motiverende woorden van coach Harry in de voorbespreking, stoomden de meiden zich klaar om van start te gaan in sporthal Heidepark.

LHC begon in de dekking en kreeg helaas direct het eerste doelpunt tegen. Gelukkig hadden wij gelijk een antwoord en vanaf de 1-1 ging de wedstrijd dan ook gelijk op. Door goed samenspel in de aanval en gretigheid in de dekking wisten we met een kleine voorsprong de rust in te gaan. Ruststand 19-15.

Met goede moed begonnen we aan de tweede helft, want we wisten dat er vandaag punten gepakt konden worden. We begonnen in de aanval, waaruit we direct de 20-15 scoorden. Hierna
breidden we de stand uit naar 21-15, maar Hurry-Up wist zich weer terug te knokken naar een stand van 21-18.

Als we de kampioen wouden inmaken, was dit het moment om weer volle bak te
gaan en te blijven scoren. Zo gezegd, zo gedaan. Met vier doelpunten achter elkaar aan onze zijde, werd de stand uitgebreid naar 25-18. Vanaf dit moment zijn de meiden van Hurry-Up niet
heel veel dichterbij meer gekomen.

Mede door het enthousiaste publiek wisten we een winst van 31-26 te boeken op de kampioen! Wat een fijne overwinning om de competitie mee af te sluiten.

Na alle bedankjes en de speech van onze aanvoerder, hebben we deze overwinning samen gevierd met een potje bowlen en een etentje bij Reimink.

Nu hebben de dames van Auto van Ewijk LHC eerst drie weken rust en dan gaat voorbereiding 1 weer van start, met onder andere de bekerwedstrijden. Op dinsdag 19 mei kunnen we dan ook alle steun gebruiken bij een bekerwedstrijd in eigen dorp om 19:15 uur tegen R.S.C. DS1.

Deel dit bericht
Previous Article

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deel deze pagina