2025-10-04 – Broekland – Nieuw Heeten (hoofdklasse)

Verslag Broekland

Gisteravond speelden we tegen Nieuw Heeten, de oude club van Louis. Een wedstrijd waarvan je weet dat je wel gewoon moet kunnen winnen. Makkelijker gezegd dan gedaan. Voor een ouderwets volle tribune komen we op een 1-0 voorsprong en zo gaat het de eerste helft gelijk op. We spelen een paar mooie snelle aanvallen, maar vergeten soms het belangrijkste: de bal in het netje leggen. Verdedigend hebben we het lastig met de onverwachtse ballen van Nieuw Heeten. Tot 10-10 gaat het gelijk op, maar Lois stuurt haar tegenstander 2x het bos in en zo lopen we voor rust uit naar 14-11. Die voorsprong had wel wat groter mogen wezen.

De rust: konden we niet echt van genieten. Het kon echt wel beter.

De tweede helft stonden we beter in de dekking er werd goed gecommuniceerd. Zo ook door Lois, die heel goed aan het coachen was in de dekking, maar vergat even dat ze zelf ook nog moest verdedigen. Aanvallend liep het niet altijd gesmeerd. We kregen wat vaker tijdspel. Dat interesseerde Maud in ieder geval niks. Met nog 1 pass te gaan knalt ze de bal zo over een 3mans blok heen. Ook Lianne liep lekker vrij op de cirkel, Nikki met een mooie passeeractie en Lieke op de brommer. 19-13. Mooie voorsprong. Ook niet te vergeten: Char houdt nog mooi even een penal tegen. Altijd fijn. Zoals gezegd, we creëren veel kansen, maar in de afronding zit het niet altijd mee. Nieuwe Heeten komt nog terug tot 23-20, maar over overwinning komt niet meer in gevaar.

25-20 eindstand.

De pupillen van de E1 en onze supporters zorgden voor een mooie sfeer. Ouderwets genieten!

Volgende week nemen we het op tegen de club van onze oude coach Raymond. Zal ook weer een flinke strijd worden. 19:30 in ’t Horsthuis. Zorg dat je erbij bent!

Deel dit bericht
Previous Article
Next Article

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deel deze pagina