2025-03-08: Haarle – Wijhe’92 2 (1e klasse)

Verslag Haarle

Na een gezellig carnavalsweekend is er afgelopen week hard getraind voor een belangrijke wedstrijd. Zaterdagavond stond de thuiswedstrijd tegen Wijhe op het programma. Tijdens de uitwedstrijd in november hebben wij onze eerste punten verloren in een spannende en snelle pot handbal. We waren daarom gebrand om nu van zo’n sterke tegenstander te winnen!

Na het goede voorbeeld van de pupil kon onze wedstrijd van start. In de eerste aanvallen werd van beide kanten de paal geraakt en daarna ging het gelijk op. Wijhe kreeg veel ruimte door individuele acties maar ook wij vonden na mooie aanvallen de ruimte. Na 3-3 kregen we iets voorsprong tot 5-3 maar na een kwartier stond het weer gelijk.

Het tweede deel van de eerste helft ging erg gelijk op en hebben we bewust rustig aan gedaan om in de aanval controle te houden. Het hoge tempo zorgde ervoor dat er met rust al 37 keer gescoord was. Met een mini achterstand van 18-19 gingen we de kleedkamer in.

Iedereen had zin in de tweede helft, we voelden dat we nog grip hadden op de wedstrijd en spraken af met volle overtuiging door te gaan. Dit resulteerde in een mooie en spannende tweede helft. Er werden een aantal tijdstraffen uitgedeeld waarbij Wijhe iets uit kon lopen. 10 minuten voor tijd stond Wijhe zelfs met 3 doelpunten voor. Toch hadden we geen enkel moment twijfel en bleven we doorzetten. Zelfs in ondertal wisten we te scoren en met hele goede reddingen van onze keeper bleven we vertrouwen op een goede afloop en kwamen we weer gelijk.

Zo gingen we door tot er nog 3 minuten op de klok stond. We hadden een voorsprong van 33-30 en we wisten dat we het niet meer weg mochten geven. Door rust te bewaren is het ons gelukt om de punten in Haarle te houden. Met een heel goed gevoel gaan we door naar de volgende belangrijke wedstrijd! Volgende week spelen we (weer) thuis tegen HHZD, de nummer 2.

Deel dit bericht
Previous Article
Next Article

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deel deze pagina