2025-02-22: Broekland – Fortes Venlo 2 (2e divisie)
Verslag Broekland
Hiiii mensen,
Dit weekend stond er een pittig potje op het programma: koploper Venlo 2 kwam op bezoek. Om het nog wat pittiger te maken nemen we jullie weer even mee in wat huishoudelijke mededelingen:
– Anouk was terug, maar moet helaas toch weer op de blessurebank plaatsnemen
– Lieke is nog herstellende en mocht naast Anouk zitten
– Lynet en Rowy: zwanger
– Lois was nog op de weg terug van Lapland
– Dus hier het lijstje met invallers: Milou, Mette, Nikki, Fleur. Zo waren we toch nog met 3 wissels, bedankt dames!!!
Goed, de wedstrijd:
We beginnen goed en pakken zowaar een voorsprong. 5-3. Hiermee verbazen we onszelf behoorlijk. Tot 6-6 gaat het gelijk op, maar daarna loopt Venlo uit. De wedstrijd moet nog even stilgelegd worden, want er zat hars aan de bal. Daar doen we in Broekland niet aan. De reservebal wordt erbij gepakt en we kunnen door. In de dekking proberen we de aanval van Venlo te ontregelen, maar soms zijn we meer onszelf aan het ontregelen. Achja, dat is het risico van risico’s nemen. Met een 9-16 stand gaan we rusten.
Na rust beginnen we niet zo lekker en Venlo loopt uit naar 9-23. Dan laten de meiden uit de A eens even zien wat ze kunnen en ze brengen de stand terug naar 13-25. Met vlagen laten we soms best leuk handbal zien en weten we de aanval van Venlo een aantal keer goed te ontregelen. We gaan er niet meer woorden aan vuil maken, eindstand: 20-33. Mogen we gezien de omstandigheden best tevreden over zijn.
Afijn, we hebben ons niet op de kast laten jagen door deze tegenstander die duidelijk een maatje te groot voor ons was.
Wij gaan lekker een weekje carnaval vieren! Graag zien we jullie 8 maart weer in ’t Horsthuis!!!
Ajuuuus!

