2024-10-20: CVO – Artemis’15 (1e klasse)
Verslag CVO
Jawel, we kunnen het nog! De punten zijn in Vaassen gebleven met een 24-16 overwinning.
Na twee mindere wedstrijden wisten we dat ons spel beter moest. Dankzij een goede trainingsweek, met stabiliteitsoefeningen en extra focus op onze fysieke kracht in de verdediging, gingen we vol vertrouwen de wedstrijd in. We wisten wat ons te doen stond.
Voor het eerst speelden we met een compleet team dit seizoen, wat meteen voor een vertrouwd gevoel zorgde. Tijdens de warming-up gooiden we al strakke ballen, en onze pupil Lise zette de toon met een mooie goal.
We speelden aanvankelijk op zekerheid om risico’s te vermijden en ons vertrouwen terug te winnen. Dit pakte goed uit en leidde tot een aantal mooie kansen. De verdediging van Artemis stond dicht op de 6-meter, waardoor onze afstandsschutters meer ruimte kregen. Sharon wist hiervan te profiteren met een paar prachtige schoten in de kruising.
Na een sterke start kreeg Artemis toch wat meer ruimte om te scoren, dus na rust moesten we opschakelen. Met snelle acties lieten we zien dat we terug zijn en elkaar weer weten te vinden.
Laura zette de kers op de taart met een knal tegen de onderkant van de lat in de laatste seconden. We’re back!